2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis

ĮSISĄMONINTO DĖMESINGUMO (MINDFULNESS) PRADINIO MOKYMO GRUPĖ VAIKAMS KAUNE
Mokymus veda gyd.psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas ir psichologė-psichoterapeutė Asta Keruckė

Įsisąmoninimu grįstos metodikos įgauna vis didesnį paplitimą ne tik Europojoe ir pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Jos taikomos medicinoje, psichologijoje, sporte, kariuomenėje, versle ir, be abejo, vaikų ir paauglių švietimo bei ugdymo sistemoje. Šiuo metu atliekami tyrimai rodo, kad taikant įsisąmoninimu grįstas metodikas vaikams ir paaugliams jos gali būti ypač naudingos ir efektyvios.
Besivystantis vaikų ir paauglių protas greitai įsisąvina mokomas technikas ir jas gali panaudoti gyvenime ir mokymosi procese.
Įsisąmoninimu grįstos metodikos gali padėti ir sveikiems vaikams, ir patiriantiems įvairių mokymosi, psichologinių ar elgesio sunkumų.
Taikant šias technikas galima gana greitai ir veiksmingai pagerinti vaikų ir paauglių dėmesio koncentraciją, atmintį, emocinę savireguliaciją ir elgesio planavimą, gebėjimą susikaupti ir atsipalaiduoti, socialinius įgūdžius, miego kokybę, negatyvių emocijų ir elgesio valdymo įgūdžius.
Taikomos intervencijos sumažina bendrą ir specifinį nerimastingumą, pagerina miego kokybę, pailsėjimo jausmą, nuotaiką ir gebėjimą atgauti jėgas. Vaikams stiprėja savęs suvokimas, priėmimas ir pasitikėjimas savimi bei savęs efektyvumo jausmas.
Šias įsisąmoninimu grįstų metodikų galimybes bus galima išnaudoti lankant Įsisąmoninto dėmesingumo (mindfulness) mokymo pradinio mokymo grupę Kaune 2018 m. kovo 14 d. - balandžio 18 d.
Pradinio mokymo grupės kursą sudaro 5 (penki) užsiėmimai. Jie vyks šiomis dienomis:
1/5 užsiėmimas - 2018 m. kovo mėn. 14 d.
2/5 užsiėmimas - 2018 m. kovo mėn. 21 d.
3/5 užsiėmimas - 2018 m. kovo mėn. 28 d.
4/5 užsiėmimas - 2018 m. balandžio mėn. 11 d.
5/5 užsiėmimas - 2018 m. balandžio mėn. 18 d.

Vieno užsiėmimo trukmė 75 min.
Organizuojamos dvi amžiaus grupės:  
Pirmoji, skirta mažesniems, 6-10 metų amžiaus vaikams, kurie gali dalyvauti užsiėmime su vienu iš tėvelių. Jaunesniųjų dalyvių užsiėmimų laikas trečiadieniais, nurodytomis datomis 17.30 – 18.45 val.
Antroji, skirta didesniems vaikams, dalyvaujantiems be tėvelių, savarankiškai. Vyresniųjų dalyvių užsiėmimų laikas trečiadieniais, nurodytomis datomis 19.00 – 20.15 val.
Mokymus ves Įsisąmoninimu grįstos psichologijos metodikų pradininkas Lietuvoje, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas dr. Julius Neverauskas ir psichologė-psichoterapeutė, įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja Asta Keruckė.
Užsiėmimų kaina – 75 eurai už 5-erių užsiėmimų ciklą (jaunesniojoje grupėje galioja viena kaina už mažąjį dalyvį kartu su vienu iš tėvelių). Dalyviai gaus dalyvio medžiagą.
Vietų skaičius labai ribotas. Būtina išankstinė registracija iki kovo 5 d. internetu paspaudus nuorodą https://goo.gl/forms/H0KlnE6vSCWfVE5r2  arba el. paštu info@psichoterapija.info.
Papildoma informacija telefonu 8 616 53444.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą