2013 m. kovo 21 d., ketvirtadienis

INFORMACIJA APIE KET MOKYMUS SPECIALISTAMS

2013 m. balandžio 19 d.
PSICHOZIŲ GYDYMAS
ŠIUOLAIKINIAIS PSICHOLOGINIAIS BEI KOGNITYVINĖS IR ELGESIO TERAPIJOS METODAIS
2013 m. balandžio 20 d.
PSICHOTERAPINIS PSICHOZIŲ GYDYMAS SUDĖTINGESNIAIS ATVEJAIS
Lektorė: prof. Gillian Haddock, Mančesterio universitetas, Didžioji Britanija

Š.m. balandžio 19-20 dienomis į Lietuvą pirmą kartą atvyksta visame pasaulyje garsi lektorė, mokslininkė, žinomų vadovėlių ir knygų autorė prof.Gillian Haddock iš Didžiosios Britanijos. Šiuo metu profesorė vadovauja klinikinės ir sveikatos psichologijos centrui, įsikūrusiam Mančesterio universitete. Prof. G.Haddock savo intesyvioje mokslinėje ir praktinėje veikloje pagrindinį dėmesį skyrė būtent psichologiniam psichozių gydymui, taip pat kognityvinių procesų psichozių metu tyrimams bei kognityvinei ir elgesio terapijai.
Plačiau apie profesorę G.Haddock ir jos darbus galima paskaityti http://www.psych-ci.manchester.ac.uk/staff/gillianhaddock/.

Lektorė Lietuvoje ves 2 dienų mokymus (skirtingus vienos dienos trukmės 2 seminarus). Pirmąją dieną, t.y. balandžio 19 d., bus pristatomi psichoterapinės praktikos ir metodai, taikomi gydant psichozes, naudojant įvairias psichologines intervencijas bei kognityviosios ir elgesio terapijos technikas. Antroji diena, balandžio 20 d., bus daugiau skirta specifinėms, sudėtingesnėms problemos spręsti, kuomet gydomi pacientai su dvigubomis diagnozėmis, taikomos sudėtingesnės terapinės intervencijos, taip pat nagrinėjami šių atvejų pavyzdžiai ir problemų, atsirandančių gydant psichozes, sprendimai.

Seminaras skirtas:  gydytojams psichiatrams, vaikų psichiatrams, neurologams, bendrosios praktikos (šeimos) gydytojams, kitų specialybių gydytojams, psichoterapeutams, psichologams.
Renginio organizatoriai: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos institutas, Lietuvos kognityviosios ir elgesio terapijos draugija (LKETD), VšĮ Neuromedicinos institutas.
Seminaras vyks: Verslo lyderių konferencijų centre (BLC), K. Donelaičio g. 62, Kaune. Seminaro pradžia abi dienas – 9.30 val. (registracijos pradžia - 8.30 val.). Bus vertimas į lietuvių kalbą. Dalyviai už kiekvieną dieną gaus po 8 val. LSMU dalyvio pažymėjimus (už kiekvieną seminarą/dieną atskiras pažymėjimas).

Dalyvavimo renginyje sąlygos: galima dalyvauti pirmame seminare (tik balandžio 19 d.), arba abiejuose seminaruose (balandžio 19-20 d.).
Jeigu dalyvaujate pirmame seminare, kaina 195 Lt (apmokant iki balandžio 10 d. – 175 Lt).
 • Jei iš vienos įstaigos dalyvauja > 2 asmenys – kaina asmeniui 175 Lt (apmokant iki balandžio 10 d.* – 155 Lt).
 • Dalyvauti renginyje galite ir tik kaip klausytojas (neišduodamas sertifikatas), šiuo atveju dalyvio mokestis 165 Lt (apmokant iki balandžio 10 d. – 145 Lt).
Jeigu dalyvaujate 2 seminaruose (2 dienas), kaina – 359 Lt (apmokant iki balandžio 10 d. – 319 Lt).
 • Jei iš vienos įstaigos dalyvauja > 2 asmenys – kaina asmeniui 319 Lt (apmokant iki balandžio 10 d. – 279 Lt).
 • Dalyvauti renginyje galite ir tik kaip klausytojas (neišduodamas sertifikatas), šiuo atveju dalyvio mokestis 299 Lt (apmokant iki balandžio 10 d. – 259 Lt).
*Apmokant iki š.m. balandžio 15 d. – asmeniui taikoma papildoma 20 Lt nuolaida, pietūs į nurodytas kainas neįeina.
Būtina išankstinė registracija el.paštu: reda.repeckaite@neuromedicina.lt iki š.m. balandžio 15 d. Tel. pasiteiravimui 8*610 31301. Papildomą informaciją užsiregistravusiesiems atsiųsime el.paštu.

1 komentaras:

 1. Dalinuosi šiuo liudijimu partneriams, kenčiantiems savo santykiuose, nes yra ilgalaikis sprendimas.

  Mano vyras paliko mane ir mūsų 2 vaikus dėl kitos moters 3 metams. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Buvau įskaudintas ir sutrikęs. Man reikėjo pagalbos, todėl ištyriau internetą ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad daktarė Ellen, burtininkė, gali padėti susigrąžinti meilužius. Aš susisiekiau su ja ir ji už mane surengė specialią maldą ir burtus. Mano nuostabai, po 2 dienų mano vyras grįžo namo. Taip mes vėl susijungėme ir šeimoje buvo daug meilės, džiaugsmo ir ramybės.

  Taip pat galite susisiekti su dr Ellen, galinga burtų tvarkytoja ir ieškoti sprendimų jos adresu ellenspellcaster@gmail.com. Taip pat galite naudoti Whatsapp jam +2349074881619

  AtsakytiPanaikinti