2018 m. vasario 12 d., pirmadienisDėmesinga (angl. mindfulness) tėvystė
Kodėl gi nepasistengus įžvelgti teigiamų dalykų tam, kad  iš tiesų prie jų prisiliestume ir paskatintume sužydėti?           Thich Nhat Hanh
Dėmesinga tėvystė – besitęsiantis kūrybinis procesas, neturintis galutinio taško. Mes norime būti laimingi ir to linkime savo vaikams, bet tai dažnai atidedame ateičiai. Pasitelkę savo vidinę išmintį, galime išmokti sustoti nuo bėgimo, būti laimingesni čia ir dabar, su lengvumu spręsti kasdienius iššūkius.

Seminaras skirtas tėvams, turintiems vaikų, planuojantiems kurti šeimą ar ją plėsti, mokytojams,
žmonėms prižiūrintiems savo tėvus.
Tikslai:
·       Suteikti žinių ir įgūdžių, stiprinti turimus tėvystės įgūdžius.
·       Geriau pažinti save, išmokti priimti ir veikti iš naujoko perspektyvos.
Temos:
·       Automatinė tėvystė/motinystė ar sąmoningas pasirinkimas.
·       Susijungimas su savo kūnu. Pasirūpinimas savimi.
·       Konfliktai. Atsakas vietoje reagavimo.
·       Meilė ir ribos: atjautos praktikavimas ir ribų nustatymas.
·       Dėkingumas.
Užsiėmimų metu aptarsime ir praktikuosime dėmesingo įsisąmoninimo (angl. Мindfulness) metodikas, kurios, jeigu tampa mūsų gyvenimo dalimi, padeda išvengti nuotaikos svyravimų, valdyti nerimą ir stresą bei pagerinti santykį  su savimi, ir su aplinkiniais. Įgytus įgūdžius galima perkelti į kitas gyvenimo sferas. Mokymų metu didžiąją užsiėmimų dalį sudarys dėmesingumo lavinimo praktikos (kvėpavimo meditacija, savęs suvokimo, judesio), susipažinsite su psichologijos teorija, o taip pat – viso to aptarimai grupėje.
Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų. Mokymai vyks pagal S. Bogels ir K. Restifo adaptuotą tėvystei Jon Kabat-Zinn metodiką MBSR (angl. Mindfulness Based Stress Reduction).
8 užsiėmimai vyks kartą per savaitę ketvirtadieniais 18.00-20.30 val. nuo vasario 22 d iki balandžio 12 d. Grupėje 4-12 žmonių. Dalyviai gauna metodinę medžiagą.

Vieta: Kaunas, Kaunas, Šiaurės pr. 8AŠiaurės pr. 8А
Registracija:
asta111@gmail.com. Jei turite klausimų, tai susisiekime tel. 8 613 27290 (Asta).
Norintiems individuali konsultacija 15 Eur. Pokalbio tikslas - aptarti Jūsų lūkesčius.
8 užsiėmimų seminaro kaina 110 Eur. Vieta rezervuojama sumokėjus 30 EUR depozitą.
Grupę ves Asta Balbierienė dėmesingo įsisąmoninimo (angl. Mindfulness) instruktorė, Įsisąmoninimu  pagrįstos kognityvinės terapijos LSMU podiplominių studijų absolventė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.