2018 m. kovo 22 d., ketvirtadienis

Renkamos naujos SOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ BEI STRESO ĮVEIKOS mokymų grupės paaugliam ir jaunimui!


Jaunų žmonių gyvenimas pilnas įvairiausių iššūkių bei naujų patirčių. Neretam kyla sunkumų bendraujant su bendraamžiais, tėvais ar mokytojais. Tai sukelia įvairiausių išgyvenimų – nuo džiugaus smalsumo iki nerimo ar baimės. Būna, į galvą įkyriai lenda mintis „jei tik labiau savimi pasitikėčiau...“.
Kaip didinti savivertę ir pasitikėjimą savimi? Ar įmanoma sumažinti patiriamą stresą? Kokiais būdais geriausia spręsti užgriuvusias problemas? Ką daryti, kad išmokčiau efektyviau bendrauti? Kaip nusiteikti artėjantiems egzaminams?
Apie visa tai kalbėsimės ir mokysimės praktinių įgūdžių nuo 2018 m. balandžio 18 d. keturis  trečiadienius iš eilės.

4 užsiėmimų ciklą sudaro: keturi 1,5 val. trukmės užsiėmimai vieną kartą per savaitę:
·       „Savivertė ir pasitikėjimas savimi“ – 2018 m. balandžio mėn. 18 d.
·       „Streso valdymas“ – 2018 m. balandžio mėn. 25 d.
·       „Problemų sprendimo įgūdžiai“ – 2018 m. gegužės mėn. 2 d.
·       „Bendravimo įgūdžiai ir asertyvumas (tvirtabūdiškumas)“ – 2018 m. gegužės mėn. 9d.

Mokymus ves klinikinė psichologė Skina Gaušaitė-Kuprienė.

Prieš mokymus užsiregistravusiuosius kviesime registruotis į įvadinę individualią konsultaciją tel. 8 614 50414 ir suderinsime Jums patogų laiką balandžio 3-13 dienomis. Konsultacijos kaina – 15 eur.

Planuojamos 2 mokymų grupės:
16.00-17.30 val. grupė, skirta aštuntų – dešimtų klasių moksleiviams.
18.00-19.30 val. grupė, skirta dešimtų – dvyliktų klasių moksleiviams.

Keturių užsiėmimų mokymų ciklo kaina – 60 eur.

Registracija į mokymus užpildžius šią anketą  https://goo.gl/forms/b8GDVxMokqW08aS82 arba el.paštu info@psichoterapija.info, tel.8 616 53444, 8 602 50142.

Užsiėmimai vyks Vilniuje, Slucko g. 6 / Lvovo g. 7. Kaip mus rasti http://e-psichoterapija.lt/Kontaktai.

2 komentarai:

 1. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dalinuosi šiuo liudijimu partneriams, kenčiantiems savo santykiuose, nes yra ilgalaikis sprendimas.

  Mano vyras paliko mane ir mūsų 2 vaikus dėl kitos moters 3 metams. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Buvau įskaudintas ir sutrikęs. Man reikėjo pagalbos, todėl ištyriau internetą ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad daktarė Ellen, burtininkė, gali padėti susigrąžinti meilužius. Aš susisiekiau su ja ir ji už mane surengė specialią maldą ir burtus. Mano nuostabai, po 2 dienų mano vyras grįžo namo. Taip mes vėl susijungėme ir šeimoje buvo daug meilės, džiaugsmo ir ramybės.

  Taip pat galite susisiekti su dr Ellen, galinga burtų tvarkytoja ir ieškoti sprendimų jos adresu ellenspellcaster@gmail.com. Taip pat galite naudoti Whatsapp jam +2349074881619

  AtsakytiPanaikinti