2018 m. liepos 7 d., šeštadienis

ATJAUTA, GERANORIŠKUMU IR PASIRŪPINIMU SAVIMI GRĮSTOS TERAPIJOS GRUPĖ VILNIUJE


7 kassavaitiniai užsiėmimai nuo 2018 m. spalio 23 d.
Vadovai – gydytojas-psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas ir psichologė-psichoterapeutė Giedrė Žalytė
Tinka kiekvienam žmogui, norinčiam pagerinti santykį su savimi ir savo gyvenimu

Šiuolaikinę psichoterapiją sunku įsivaizduoti ne tik be kognityvinės ir elgesio terapijos (KET), bet ir be tokių su ja susijusių krypčių kaip įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos intervencijos, schemų terapija, priėmimo ir įsipareigojimo terapija, dialektinė elgesio terapija ir kt. Tarp moksliniais tyrimais įrodymais pagrįstų naujausių psichoterapijos krypčių vis svarbesnę vietą užima atjauta, geranoriškumu ir pasirūpinimu savimi grįsta terapija (angl. compassion-focused therapy) ir jos modifikacijos. Ši terapijos rūšis padeda gana nesunkiai pasiekti tai, ką sunku padaryti kitais būdais. Atjauta grįsta terapija padeda  sustiprinti žmogaus pasitikėjimą savimi, savivertės jausmą, atrasti ir geriausiu būdu panaudoti vidinius resursus, įeiti į geranorišką santykį su savo vidine ir išorine realybe, atsisakyti autodestrukcinio mąstymo ir blogos, su juo susijusios savijautos, išmokti pamatyti šviesesnę realybės pusę ir į ją atsiremti bei kurti geriausią įmanomą gyvenimą kiekvieną akimirką.
Atjauta, geranoriškumu ir pasirūpinimu savimi grįstos intervencijos gali labai padėti ne tik sergantiems depresija, nerimo sutrikimais, psichosomatinėmis ir somatinėmis ligomis, kenčiantiems dėl santykių problemų, bet ir būti naudinga sveikiems žmonėms, siekiantiems  sustiprinti savo vidines galias tvarkantis su stresu, sunkumais ir iššūkiais arba siekiant didesnio darbingumo, kūrybingumo ir pasitenkinimo savimi, kitais žmonėmis bei gyvenimu.

Siūloma patyrimu grįsta terapinė programa apims įvadines konsultacijas su psichologe-psichoterapeute Giedre Žalyte ir septynių grupinių užsiėmimų ciklą, kurių pirmasis (įvadinis) teoriškai ir praktiškai supažindins su metodika, jos taikymo galimybėmis, technikomis, o baigiamasis užsiėmimas bus skirtas patirties apibendrinimui, galimų klausimų išsiaiškinimui ir gairių tolimesnėms praktikoms numatymui. Kiti penki (nuo 2 iki 6 užsiėmimo) bus labai praktiniai ir skirti įgūdžių lavinimui bei patirties kaupimui. Norintys turės galimybę gauti Giedrės Žalytės konsultaciją ir po mokymų, kurioje galės gauti atsakymus į dar likusius asmeninius klausimus bei asmeninius patarimus.

Kurso vadovai:
Dr. Julius Neverauskas - gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas, LSMU Elgesio medicinos klinikos docentas ir podiplominių psichoterapijos studijų kurso vadovas.
Psichologė-psichoterapeutė Giedrė Žalytė - Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos viceprezidentė, LSMU Elgesio medicinos klinikos ir podiplominių psichoterapinos studijų kurso lektorė.

Planuojamas  užsiėmimų tvarkaraštis:
Pirmasis (įvadinis)  užsiėmimas spalio 23 d, veda dr. Julius Neverauskas ir psichologė-psichoterapeutė Giedrė Žalytė
Penki tęstiniai praktiniai patyriminiai užsiėmimai:  lapkričio 13, 20 ir 27 d., gruodžio 4 ir 11 d., veda Giedrė Žalytė
Baigiamasis užsiėmimas (kuriame bus apibendrinta patirtis ir suformuojamos praktikų modifikacijos kiekvienam dalyviui): gruodžio 18 d., veda dr. Julius Neverauskas ir Giedrė Žalytė.

Užsiėmimai vyks Vilniuje, VšĮ Neuromedicinos institutas patalpose (Slucko 6/Lvovo 7, įėjimas iš Slucko gatvės) 18-21 val. (su trumpa pertraukėle viduryje). Įvadinės konsultacijos vyks ten pat. Įvadinei konsultacijai reikia užsiregistruoti pas Giedrę Žalytę asmeniškai el.paštu giedre.zalyte@gmail.com arba telefonu +37061444759.

Šio metodo negalima išmokti pasiskaičius straipsnį ar knygą. Tai kaip raumenų lavinimas ar užsienio kalbos mokymasis. Reikalingos specialios pratybos ir profesionali pagalba. Gera žinia yra tai, kad per keletą savaičių užsiėmimų galima padaryti pačius svarbiausius pokyčius ir įgauti svarbiausius įgūdžius, pakeisiančius gyvenimą į šviesesnę pusę.

Mokymo kurso kaina:
Įvadinės Giedrės Žalytės konsultacijos kaina - 30 eurų
7 grupinių užsiėmimų kaina:
149 eur mokant iš karto prieš mokymo kursą, arba
2 kartus po 79 eurus, pirmą dalį sumokant iki užsiėmimų pradžios, o antrą dalį – iki ketvirtojo užsiėmimo.
Vietų skaičius ribotas, grupėje bus iki 12 asmenų. Pirmenybė teikiama pirmiems užsiregistravusiems, atėjusiems į įvadinę konsultaciją ir susimokėjusiems žmonėms. Registruotis siūloma internetu paspaudus nuorodą https://goo.gl/forms/ja5whmwCdnD5vg7D2 .  

Informacija teikiama el.paštu info@psichoterapija.info arba telefonais +370 616 53444, +370 602 50142.


2 komentarai:

 1. Sveiki, čia yra greitas, skirtas tik tiems, kuriems reikia pokyčių savo meilės gyvenime, tiems, kurie ieško patikimo rašybos rato, kuris padėtų atgaivinti savo žlugusius / griūvančius santykius, taip pat tiems, kurie kenčia nuo įvairių negalavimų. yra tas, kuris yra tikrai universalus, atjaučiantis ir patikimas, kai kalbama apie burtus. Gydytojo Egwali burtų namai yra tinkamas pasirinkimas jums, jums reikia tik kontakto, tada galiu jus patikinti, kad visa kita būtų visiška magija, mano meilės gyvenimas buvo ties žlugimo riba, kol įsakiau meilės užkeikimui, buvo tinkamai laikomasi visų tinkamų procedūrų, kad būtų užtikrinta, jog jis puikiai veikia. Šiandien esu gyvas liudininkas, kad daktaro Egwali burtų magija veikia be jokių pagrįstų abejonių. Štai kodėl aš naudoju visas laikmenas norėdamas pranešti pasauliui apie šį puikų burtų daktarą, kuris sugrąžino ramybę ir vienybę mano namuose. Šiandien kalbėkis su juo ir tavo emocinės nesėkmės bus visiškai išnaikintos.
  Jam tereikia skambučio!

  „WhatsApp“: +2348122948392
  Kurjeris: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dalinuosi šiuo liudijimu partneriams, kenčiantiems savo santykiuose, nes yra ilgalaikis sprendimas.

  Mano vyras paliko mane ir mūsų 2 vaikus dėl kitos moters 3 metams. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Buvau įskaudintas ir sutrikęs. Man reikėjo pagalbos, todėl ištyriau internetą ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad daktarė Ellen, burtininkė, gali padėti susigrąžinti meilužius. Aš susisiekiau su ja ir ji už mane surengė specialią maldą ir burtus. Mano nuostabai, po 2 dienų mano vyras grįžo namo. Taip mes vėl susijungėme ir šeimoje buvo daug meilės, džiaugsmo ir ramybės.

  Taip pat galite susisiekti su dr Ellen, galinga burtų tvarkytoja ir ieškoti sprendimų jos adresu ellenspellcaster@gmail.com. Taip pat galite naudoti Whatsapp jam +2349074881619

  AtsakytiPanaikinti