2010 m. gegužės 8 d., šeštadienis

Skirtingi santykių pamatai

Neseniai su Juliumi kalbėjomės apie artimų santykių pamatus: kokie jie gali būti. Jo manymu, kalbant apie artimus santykius tarp vyrų ir moterų (ar tarp tos pačios lyties intymių partnerių), iš esmės galimi tik du modeliai: arba remiamasi meile, pasitikėjimu ir koncentruojamasi į teigiamus dalykus, arba kliaujamasi pirmiausiai baime ir kontrole, kurios ilgainiui nepalieka daug vietos teigiamiems jausmams. Psichologiškai sveikas žmogus suvokia, kad santykiai su bet kuriuo žmogumi ilgainiui gali pakrypti įvairiai (vis dėlto beveik 60 proc. santuokų baigiasi skyrybomis), tačiau nuolat deda pastangas, kad jie būtų geri, jaučia pozityvius jausm ir ir tikisi sėkmės. Tačiau galimas ir kitas, mažiau sveikas, tačiau pakankamai dažnas variantas - nuolat kontroliuoti savo partnerį, pvz. skambinti ir tikrinti, kur jis yra, reikalauti, kad jis tam tikru būdu elgtųsi su kitomis moterimis arba vyrais ir pan. Manau, daug kam kartais tenka stebėti žmones, kurie vienaip elgiasi, jeigu kur nors yra be sutuoktinio ar sutuoktinės ir kitaip - jeigu antroji pusė yra netoliese. Tokios poros santykiai, ko gero, remiasi daugiau kontrole ir reikalavimais nei meile ir priėmimu. Tenka išgirsti įvairių istorijų. Pasitaiko, kad partneriui neleidžiama žiūrėti į gražias moteris ar vyrus nei gatvėje, nei pobūviuose, ir netgi kine. Kiek ilgai tokie santykiai gali būti tenkinantys? Tai priklauso nuo kontroliuojamojo partnerio psichologinių ypatumų. Kuo daugiau žmogus priklausomas, tuo daugiau jis bus linkęs susitaikyti su tuo, kad yra kontroliuojamas. Ir atvirkščiai - kuo jis savarankiškesnis, tuo didesnė tikimybė, kad anksčiau ar vėliau kontrolė jam taps nepriimtina. Tiesa, pasitaiko žmonių, dažniau galbūt moterų, kurioms kontrolė netgi patinka. Būna, kad vyras žmonai, su kuria kartu gyvena 10 metų, skambina ne į jos mobilųjį, o į draugės namų stacionarųjį telefoną, kad įsitikintų, jog ji tikrai pas draugę, o moteris tai suvokia kaip linksmą pavyduliavimo (o kartu, jos įsitikinimu, ir meilės) įrodymą. Kartais sakoma, kad meilėje leidžiama viskas, kas priimtina abiems partneriams. Jeigu abu į tai žiūri kaip į savotišką žaidimą, galbūt šiuo atveju tai gali būti tiesa. Tačiau gali būti ir taip, kad moteris tokį ilgą laiką trunkantį elgesį suvoks kaip nuolatinį nepasitikėjimą ja. Tuomet tikėtina, kad ilgainiui santykiai pradės irti. Gana daug skyrybų įvyksta būtent dėl perdėto partnerių pavyduliavimo bei kontrolės.
Kad ir kokie būtų mūsų norai, jeigu gyvename aktyvų socialinį gyvenimą, dirbame, keliaujame, neišvengiamai ir mes patys ir mūsų partneriai kasdien susiduria su patraukliais priešingos lyties atstovais. Juk yra labai patrauklių žmonių, tiek vyrų, tiek moterų, kurie daug kam sukelia susižavėjimą. Natūralu, kad didelė dalis tų, kurie jais žavisi, yra vedę, susižadėję ar tiesiog palaikantys ilgalaikius santykius su partneriu. Argi turime manyti, kad visų jų santuokoms ar partnerystėms kyla pavojus vos tik susidūrus su šiuo patraukliu žmogumi? Žinoma, kad ne. Mes kasdien patiriame daug įvairiausių emocijų. Mūsų partneriai - taip pat. Juk dauguma mūsų nenorime nei patys būti emociškai mirę, nei kad tokie būtų mūsų mylimieji. Pasak Juliaus, nors beveik kiekvienas žmogus gali dažnai pasigrožėti ar net pajusti seksualinį potraukį ne savo partneriui, tai visiškai nereiškia, kad šiuos jausmus bus siekiama realizuoti, jeigu žmogus turi antrąją pusę, su kuria jį sieja tvirtas ir pozityvus ryšys. Žmogus greitai ir automatiškai pasveria, kas jam svarbiau, ir nesunkiai atsisako su svarbesniais dalykais nesudarinamų momentinių norų tenkinimo. Juk vienas iš svarbiausių brandaus žmogaus gebėjimų ir yra mokėjimas atidėti impulsų ir norų tenkinimą bei siekti, kad jie būtų patenkinti tokia forma, kuri derėtų su mūsų svarbiais jausmais, vertybėmis ir pan.
Kiekvienas galime nuolat siekti vis daugiau pasitikėti tiek savimi, tiek savo partneriais, ir stebėti, kaip tai keičia mūsų santykius. Bet kokia didelė kontrolė įsuka žmogų į savotišką užburtą ratą, ypač jeigu mėginame kontroliuoti dalykus, kurie nepriklauso nuo mūsų valios. Vieni bando kontroliuoti savo emocinę būklę, kiti, pvz., savo svorį. Ir vieni, ir kiti patiria daug problemų, nes nei vienas iš šių dalykų nepriklauso vien tik nuo mūsų pastangų, bent jau ilgalaike prasme. Ir jeigu negalime visiškai kontroliuoti net savo jausmų, tai ar prasminga dėti milžiniškas pastangas tam, kad sukontroliuotume tai, ką jaučia partneris? Beje, žmonės, daug investuojantys į faktiškai nekontroliuojamų dalykų kontrolę, paprastai taip elgiasi todėl, kad su šiais dalykais susieja savo savivertę. Vieniems savęs vaizdas tampa priimtinas tik tuomet, kai sveria 54 kilogramus, kitiems - kai nejaučia nerimo, "pasimetmo" ir kitų neigiamų emocijų, dar kitiems - kai jaučiasi, kad partneris yra "visiškai jų". Deja, visos šios būklės yra laikinos, todėl jomis paremtas pasitikėjimas savimi - taip pat. Kad daugiau pasitikėtume tiek savimi, tiek savo partneriu, turime atrasti savo tikrąsias stiprybes ir teigiamas savybes, savo vietą pasaulyje, ir savo tikslus bei vertybes. Tai - tikro ir stabilaus aš vaizdo pagrindas. Jeigu žinome, kas mums svarbu, ir suprantame, kaip galime to siekti, galime lengviau toleruoti nesėkmes, priimti savo silpnybes ir trūkumus, netikrumą dėl ateities ir kitus nerimą keliančius dalykus. Galų gale ir patį nerimą galime priimti ir šalia jo palikti kuo daugiau vietos meilei ir atsidavimui, t. y. pozityviam artimų santykių pamatui.

16 komentarų:

 1. Mes aprašytus dalykus aptarinėjome kalbėdami apie psichoterapinį darbą su žmonėmis, jaučiantiems stiprų liguistą pavydą. Tada didelio nerimo sąlygota kontrolė tampa ypač išreikšta, o šį pavydą jaučiantis asmuo būdamas beveik nuolatinėje diskomforto būsenoje nebetenka laiko ir jėgų kurti daugybę pozityvių patirčių, paprastai ir palaikančių partnerystę praėjus aistros etapui. Reikia dar nepamiršti, kad pavydą paprastai lydi ir pyktis, taigi poros bendri prisiminimai tikrai nesiformuoja tik mieli ir malonūs, o tai be abejo veikia ir santykių ateitį. Tačiau liguistas pavydas nėra vienintelė problema. Santykius skirstyčiau į dvi dideles grupes: a) sveikus, pagrįstus pozityviais ryšiais, tokiais kaip meilė (pradžioje dažniausiai pasireiškianti su stipria aistra), pagarba, pasitikėjimas, pasidalinimas, savitarpio pagalba, įsipareigojimas, bendri interesai , bendri malonumai, abipusis intymus pasitenkinimas ir t.t. ir b) disfunkcinius, pagrįstus disfunkciniais (nors kartais ir labai stipriais) ryšiais, tokiais kaip jau minėtas pavydas ir kontroliavimas, taip pat priklausomybė, įsiteikimas ir žeminimasis, manipuliavimas, komercinis susitarimas, baimė būti vienam ar prarasti partnerį, noras būti „normaliu“ ir turėti šeimą ir kt.
  Kaip būtų galima spręsti santykių problemas kai juos temdo liguistas pavydas? Čia galioja vienas universalus ir tikrai veikiantis patarimas: reikia stengtis ne apsaugoti partnerį nuo potencialių pavojų, o kurti savo santykius, „mezgant“ bendrų pozityvių patirčių, prisiminimų „tinklą“, t.y. gyventi taip, kad partneriui (ir aišku jums) būtų gera būti kartu ir jam (jums) visai nesinorėtų ir nebūtų prasmės „nueiti į šoną“. O jeigu taip atsitiktų, galima būtų jaustis padarius viską ir palikus partnerio problemas jam pačiam.
  Tačiau liguistas pavydas it vadinamas liguistu todėl, kad dėl žmogaus asmenybės ypatumų logikos dėsniai nebegalioja. Tokią situaciją pakeisti gali jau kognityvinė ir elgesio psichoterapija, kurioje naudojant specialias intervencijas žmogus gali sušvelninti ar pakeisti savo kertinius įsitikinimus ir išmokti funkcionalesnių mąstymo ir elgesio būdų, nulemiančių ir pozityvesnių emocijų atsiradimą ir didesnį pasitenkinimą teikiantį gyvenimą ir esamų problemų išsprendimą.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai džiaugiuosi, kad čia pat paskelbiau šį liudijimą apie tai, kaip puikus burtų ratukas man padėjo sugrąžinti savo gyvenimo meilę. Aš žinau, kad yra daug tokių moterų kaip aš, kurios padarė tiek daug, kad susigrąžintų savo vyrą ar vieną kartą mylėtų. Aš čia norėčiau jums liepti daugiau nebeieškoti, nes atsakymas yra čia pat. Aš nuoširdžiai tikiu, kad jei yra iki penkių burtininkų, tokių kaip dr. ODION, šis pasaulis būtų geresnė vieta. Mačiau žmonių, besiskundžiančių, kaip netikros burtų kastos žadėjo jiems padėti, bet negalėjo, bet su dr. ODION sakau, kad jūsų problema yra jau išspręsta. Su vyru buvome atskirai 4 mėnesius ir negalėjau pakęsti negyvenant be jo. Aš bandžiau viską, kad jis būtų sugrąžintas, bet nieko neveikė, kol pamačiau daugybę liudijimų apie burtų ratuką, pavadintą „Dr ODION“, ir kaip puikus jo darbas yra. ir aš nedelsdamas susisiekiau su juo per WhatsApp telefonu (+2349060503921) ir atlikau jo prašytą žingsnį, o per kitas 48 valandas mano meilužis man paskambino ir troško atleisti ir kad jis nieko daugiau nenorėjo, kaip tik turėti mane ant rankų visam laikui. Aš užpildžiau tiek džiaugsmo ir laimės, kad radau dr. ODION. Tikiuosi, kad visi čia rasite šį mano liudijimą ir per 48 valandas susigrąžinsite savo vyrą, nes DR ODION susisieks su jo el. Pašto adresu (drodion60@yandex.com) ir jūs galite taip pat WhatsApp jį telefonu +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai džiaugiuosi, kad čia pat paskelbiau šį liudijimą apie tai, kaip puikus burtų ratukas man padėjo sugrąžinti savo gyvenimo meilę. Aš žinau, kad yra daug tokių moterų kaip aš, kurios padarė tiek daug, kad susigrąžintų savo vyrą ar vieną kartą mylėtų. Aš čia norėčiau jums liepti daugiau nebeieškoti, nes atsakymas yra čia pat. Aš nuoširdžiai tikiu, kad jei yra iki penkių burtininkų, tokių kaip dr. ODION, šis pasaulis būtų geresnė vieta. Mačiau žmonių, besiskundžiančių, kaip netikros burtų kastos žadėjo jiems padėti, bet negalėjo, bet su dr. ODION sakau, kad jūsų problema yra jau išspręsta. Su vyru buvome atskirai 4 mėnesius ir negalėjau pakęsti negyvenant be jo. Aš bandžiau viską, kad jis būtų sugrąžintas, bet nieko neveikė, kol pamačiau daugybę liudijimų apie burtų ratuką, pavadintą „Dr ODION“, ir kaip puikus jo darbas yra. ir aš nedelsdamas susisiekiau su juo per WhatsApp telefonu (+2349060503921) ir atlikau jo prašytą žingsnį, o per kitas 48 valandas mano meilužis man paskambino ir troško atleisti ir kad jis nieko daugiau nenorėjo, kaip tik turėti mane ant rankų visam laikui. Aš užpildžiau tiek džiaugsmo ir laimės, kad radau dr. ODION. Tikiuosi, kad visi čia rasite šį mano liudijimą ir per 48 valandas susigrąžinsite savo vyrą, nes DR ODION susisieks su jo el. Pašto adresu (drodion60@yandex.com) ir jūs galite taip pat WhatsApp jį telefonu +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tai yra svetainė, kurią perskaičiau apie DR ISIKOLO ir susisiekiau su juo, kad padėtų man savo buvusį vaikiną susituokti per šių metų birželio mėnesį net pandemijos metu, dėl kurios viskas negalėjo tinkamai veikti, ir aš grįžau čia, kad paskelbčiau apie jį . DR ISIKOLO padės išspręsti jūsų problemą, kad ir ką išgyventumėte. Mano vardas Alenka Egonas iš Olandijos. Skelbti apie burtų ratuką man yra labai keista, nes niekada netikėjau, kad galėsiu pasakyti, jog burtų ištikimoji man padėjo sugrąžinti savo buvusį vaikiną pas mane po 3 metų jokio kontakto. Aš perskaičiau apie DR ISIKOLO iš kitų svetainių ir susisiekiau su juo, kad man padėtų, laikiausi jo procedūrų, o per mažiau nei 48 valandas man paskambino mano buvęs vaikinas ir aš buvau laiminga, kad jis nori pas mane susisiekti. Susitikome penktadienį ir jis man pasiūlė. Tai buvo gražiausias žiedas. Prašau visų čia esančių, susisiekite su DR ISIKOLO, kad išspręstumėte jūsų problemą už jus ir nudžiugintumėte jus žalojančiais santykiais. Meilė yra geriausias kada nors patirtas jausmas. Siųskite jam el. Laišką isikolosolutionhome@gmail.com arba „WhatsApp/Viber“: +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 5. turėjau problemų dėl savo santuokos, nes mano 15 metų vyras sako, kad jis nori skyrybų po to, kai mes visi kartu išgyvenome, tai sulaužė mano širdį. Aš bandau suprasti, ką padariau ne taip, bet nieko negalėjau pagalvoti, pasakojau burtų ratukui mano situacija ir jis privertė mane suprasti, kad mano vyras nėra jis pats, jis man pasakė, ką man daryti, ir aš vykdžiau instrukcijas. Per tris dienas po burtų mano vyras suprato savo protą ir atšaukė skyrybas, nuo tada mes buvome gyvenate laimingai kartu be jokių problemų, jei turite problemų santykiuose, susisiekite su dr. Ajayi ir ieškokite ilgalaikio sprendimo el. paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“ numeriu: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pažadu pasidalinti šiuo liudijimu visame pasaulyje, kai mano vaikinas grįš pas mane, ir šiandien su visa pagarba noriu padėkoti dr. Isikolo už tai, kad jis suteikė džiaugsmo ir laimės mano santykiams ir mano šeimai. Noriu jus visus informuoti, kad yra tikras ir tikras burtų ratukas. Niekada netikėjau nė vienu iš šių dalykų, kol nepaleidau savo vaikino, man reikėjo pagalbos, kol radau daktarui Isikolo grotelių burtų ratuką po burto. po keturių dienų suskambo mano telefonas ir taip sukrečiančiai, kad mano vaikinas manęs neskambino pastaruosius 3 metus ir atsiprašė dėl širdies pertraukos ir pasakė, kad yra pasirengęs būk mano nugaros kaulas iki gyvenimo pabaigos su manimi. Gydytojas Isikolo jį išleido, kad žinotų, kaip aš jį myliu ir noriu. Ir atvėrė akis, norėdamas įsivaizduoti, kiek mes turime kartu. Rašydama šį liudijimą dabar esu pati laimingiausia mergina žemėje, o aš ir mano sužadėtinė gyvenu laimingą gyvenimą, o mūsų meilė dabar stipresnė, nei buvo dar prieš mums išsiskyrus. Taigi aš pažadėjau pasidalinti savo liudijimu visatoje. Ačiū dr. Isikolo už per didelį darbą, kurį jis padarė man. Žemiau pateikiamas el. Pašto adresas, jei esate kokioje nors situacijoje, kuriam įvyksta širdies pertrauka, ir aš jus patikinu, kad kaip jis padarė mano, jis tikrai padės ir jums. El. Paštas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite Whatsapp jį parašyti +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Noriu paliudyti visuomenei, kaip mano santykius po 3 metų vienatvės sugrąžino didžioji dr. ODION jėga. Mano buvęs vyras po kontakto su dr. ODION ratukais man paskambino burtais, kurie sugrąžino mano buvusį vyrą ir pradėjo gerą darbą. namo, dabar mes laimingai susituokę. Visa tai ačiū dr. ODION už jo nuostabią dvasinę pagalbą. Šiuo liudijimu dabar esu laimingiausia moteris žemėje, o mūsų meilė dabar stipresnė, nei buvo dar anksčiau. Aš ir toliau dalinsiuosi šiuo liudijimu visame pasaulyje. Dėkojame dr. ODION už gerą darbą, kurį jis padarė man ir žmonėms, kuriems padėjo. Tikėkite juo ir darykite viską, ko jis prašo, ir niekada jokiu būdu neabejokite juo. susisiekite su juo savo paštu (drodion60@yandex.com) arba galite WhatsApp jį +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Turiu daug ką pasakyti, bet neturiu laiko, nes skaičiau apie visus, kurie galėjo rašyti mano istoriją. Labai dėkinga būti čia. Kai vyras išėjo, jaučiausi kaip mirštanti. kai praėjusią savaitę važiavome ir jis man paglosto nugarą. mes taip ilgai nesidžiaugėme, jį užbūrė mergina, kurią jis sutiko būdamas komandiruotėje Bolivijoje, ir jis žiauriai elgėsi su savimi ir dukra, palikdamas mus be jokių finansinių šaltinių, aš jo nekaltinu, nes jis nebuvo sveiku protu, visa tai ačiū dr. Ajayi, kurie padeda atlikti burtą, kad jį sugrąžintų pas mus, jei išgyvenate sunkų laiką, nes nebesuprantate vyro elgesio santuokoje arba esate skyrybų ir jums reikia buvęs vyras ar žmona, ar išgyvenate sunkius laikus savo santykiuose ir jums reikia greito sprendimo, galite susisiekti su dr. Ajayi savo el. paštu Drajayi1990@gmail.com ARBA Whatsapp / Viber +2347084887094. PAŽADU, KAD GRAŽIUČIU ČIA ir JAM AČIŪ

  AtsakytiPanaikinti
 9. Gyvenimas gali būti keblus ir patikėk manimi, gyvenimas man padarė daug triukų, aš niekada netikiu vudu ar burtų liejimu, nors skaičiau keletą knygų apie juos. Ypatingas vyras, vadinamas Ajaja, man įrodo, kad voodoo / burtų liejimas yra tikras ir egzistuoja. Mano vardas Liucija, man 45 metai, turiu tris vaikus ir mylintį vyrą. 8 gerus mėnesius buvau prislėgta, nes mano vyras vieną rytą pabudo ir išėjo iš namų su kai kuriais drabužiais be jokio paaiškinimo, laukiau, kol jis grįš tą dieną namo, bet jo niekur nebuvo, aš paskambinau ir pasakė, kad jis nebesidomėjo nei mūsų santuoka, nei vaikais, tai atvėsino mano odą ir buvau šokas, nes negaliu prisiminti, kad turėjome kokių nors problemų, vėliau sužinojau, kad jis buvo su kita moterimi, visi kalbėjo ir pastangos priversti jį grįžti namo buvo nesėkmės, jis elgiasi taip, lyg niekada manęs dar nepažintų. Skaičiau keletą straipsnių vienoje svetainėje, kai pamačiau moters, kuri tvirtina, kad daktarė Ajayi padėjo jai išspręsti šeimos problemas, liudijimą ir ji nutraukė savo kontaktą. Aš pasirinkau kontaktą ir išsiunčiau rašybos burtininką dr. Ajayi, aš jam paaiškinau savo problemas, jis pasakė, kad neturėčiau jaudintis, kad viskas bus gerai. Aš abejoju dėl to, bet nusprendžiau tai padaryti. Man pasakė, kad kai kas rytą liejosi, išgirdau beldimąsi į duris, tai buvo mano vyras, stovėjęs lauke, jis pasakė, kad nežino, ką daro, ir net negali prisiminti, kiek laiko nebuvo namuose, aš esu labai džiaugiuosi, kad susigrąžinau savo vyrą, ir visos padėkos kreipiuosi į daktarą Ajayi užkeikimo burtininką, nes susisiekite su juo, mano gyvenimas klostėsi sklandžiai ir noriu, kad žmonės, išgyvenantys mano ankstesnę būklę, turėtų greitą pagalbą. Todėl dalinuosi savo liudijimu. Taigi, jei išgyvenate sunkumų dėl gyvenimo, susisiekite su dr. Ajayi el. Paštu drajayi1990@gmail.com arba „Viber Whatsapp“: +2347084887094 ir būsite patenkinti.

  AtsakytiPanaikinti
 10. AR JŪS VYKSTATE BET KOKIAM SUNKUMUI GYVENIMOJE IR NORITE, KAD TRŪKSTANČIO SPRENDIMO KONTAKTAS DR. AJAYI, JIS YPATINGAS VERBOS LYGINYS „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com

  Mano vyras planavo skirtis su manimi sakydamas, kad jam atsibodo mūsų sąjunga, buvau nustebinta, nes tai staiga atsirado ir mano instinktas man pasakė, kad kažkas negerai, vėliau sužinojau, kad mano vyras turi moterį lauke, aš to paklausiau , jis labai supyko ir pasakė, kad būtent todėl jis nori, kad mes išsiskirtume, jis paliko namus 6 mėnesiams, kai pamačiau raginimo vedėjos daktarės Ajayi kontaktą, moteris paaiškino, kaip ji galėjo pastoti ir turėti savo vaiką vartodamas vaistažoles po 9 metų santuokos, aš užmezgiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo situaciją su vyru, jis man pasakė, kad mano vyru manipuliuoja tamsi jėga, jis man pasakė kai kuriuos dalykus, kuriuos turėjau padaryti ir atlikti burtą, septynios burtų dienos, kai mano vyras grįžo namo ir nuplėšė skyrybų dokumentą, dabar mes visi gyvename laimingai, dėka daktaro Ajayi. Nesigėdykite savo problemų, ieškokite pagalbos ir ją išspręskite.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Po 5 metų santuokos mano žmona paliko mane kitam vyrui. Aš bandžiau visomis priemonėmis susitaikyti su ja, tačiau ji niekada nesutiko grįžti namo sakydama, kad jai nuobodu santuoka. Ieškojau būdų, kaip ją susigrąžinti internete, kai užklupau liudijimą apie burtą, vadinamą dr. Ajayi, kuris padėjo žmonėms išspręsti jų santykių problemas. Aš niekada netikiu dvasiniu darbu, bet myliu savo žmoną ir labai noriu, kad ji sugrįžtų į mano gyvenimą. Taigi, susisiekiu su daktaru Ajayi ir paaiškinau jam savo problemas, mano didžiausiai nuostabai, DR AJAYI padėjo man sugrąžinti savo moterį po 3 dienų ir dabar mano santykiai yra tobuli, kaip jis pažadėjo. Grąžindamas savo buvusį nuolatinį burtą, jūs ne tik sugrąžinsite mylimą žmogų, bet ir vėl sujungsite savo meilužių jausmus, kad būtumėte patenkinti tuo asmeniu. Jei išgyvenate santykių sunkumus ir norite greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“ ARBA „Viber“ numeriu +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 12. Po 5 metų santuokos mano žmona paliko mane kitam vyrui. Aš bandžiau visomis priemonėmis susitaikyti su ja, tačiau ji niekada nesutiko grįžti namo sakydama, kad jai nuobodu santuoka. Ieškojau būdų, kaip ją susigrąžinti internete, kai užklupau liudijimą apie burtą, vadinamą dr. Ajayi, kuris padėjo žmonėms išspręsti jų santykių problemas. Aš niekada netikiu dvasiniu darbu, bet myliu savo žmoną ir labai noriu, kad ji sugrįžtų į mano gyvenimą. Taigi, susisiekiu su daktaru Ajayi ir paaiškinau jam savo problemas, mano didžiausiai nuostabai, DR AJAYI padėjo man sugrąžinti savo moterį po 3 dienų ir dabar mano santykiai yra tobuli, kaip jis pažadėjo. Grąžindamas savo buvusį nuolatinį burtą, jūs ne tik sugrąžinsite mylimą žmogų, bet ir vėl sujungsite savo meilužių jausmus, kad būtumėte patenkinti tuo asmeniu. Jei išgyvenate santykių sunkumus ir norite greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“ ARBA „Viber“ numeriu +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 13. 4 savaites ašarojau, nes mano vyras pasakė, kad nori skyrybų, aš buvau toks sutrikęs ir nuo širdies. Iki labai geros dienos, kai išgirdau apie daktarą Ajayi, jo svetainėje perskaičiau keletą liudijimų, kaip jis sugebėjo suderinti nutrūkusius santykius, todėl nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė dalykus, kuriuos reikia padaryti, kad jis užburtų. Iš pradžių svarsčiau, ar turėčiau tai padaryti, ir nusprendžiau pabandyti. aš padariau tai, ką man liepė rašyti daktaras Ajayi, rašybos ratukas, tada ne iš 7 dienų iš niekur nieko mano vyras, kuris mane paliko be jokios priežasties, vieną vakarą grįžo namo ir maldavo mane sugrąžinti, jis netgi atėjo su savo brolis ir maldavo atleisti. Po tiek skausmo, kurį praėjau, mano vyras vis tiek grįžo, aš tokia laiminga. dėka dr. Ajayi, galite kreiptis į jį dėl bet kokio rašybos darbo. Tikiu, kad jis pamatys jus per jūsų RYŠIŲ problemas.

  El. Paštas: drajayi1990@gmail.com
  „Viber“ / „Whatsapp“: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 14. AR JŪS VYKSTATE BET KOKIAM SUNKUMUI GYVENIMOJE IR NORITE, KAD TRŪKSTANČIO SPRENDIMO KONTAKTAS DR. AJAYI, JIS YRA GALINGAS VERBOS LYGINYS „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com

  Mano vyras planavo skirtis su manimi sakydamas, kad jam atsibodo mūsų sąjunga, nustebau, nes tai staiga atsirado ir mano instinktas man pasakė, kad kažkas negerai, aš vėliau sužinojau, kad mano vyras turi moterį lauke, aš to paklausiau , jis labai supyko ir pasakė, kad todėl nori, kad mes išsiskirtume, jis paliko namus 6 mėnesiams, kai pamačiau daktaro Ajayi kontaktą su burtų raštu, moteris paaiškino, kas galėjo pastoti ir turėti savo vaiką vaistažolių vaistas po 9 metų santuokos, aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo situaciją su vyru, jis man pasakė, kad mano vyru manipuliuoja tamsi jėga, jis man pasakė kai kuriuos dalykus, kuriuos turėjau padaryti ir atlikti burtą, po septynių burtų dienos, kai mano vyras grįžo namo ir nuplėšė skyrybų dokumentą, mes dabar gyvename laimingai, dėka daktaro Ajayi. Nesigėdykite savo problemų, ieškokite pagalbos ir išspręskite ją.

  AtsakytiPanaikinti

 15. Kelis kartus Kenny grasina išsiskirti su manimi, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai nusiminusi ir sutrikusi, kol vienas mano senas draugas man papasakojo apie burtininką internete dr. Ilekhojie, kurie padeda žmonėms santykių ir santuokos problema meilės burtų dėka procesus ir patikino mane savo noru. „Wiithin 28 Hours“ Kenny paskambino man ir pradėjo atsiprašyti, kad pabudo apmąstydamas viską, ką jis man padarė. Buvau labai sukrėstas, nes Kenny ne visada yra tas, kuriam nieko gaila, bet nuo to laiko jis tapo mylintis ir rūpestingas. Jei jums reikia panašios pagalbos, čia yra jo kontaktas .. SKAMBINTI/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259 arba el. (gethelp05@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Su vyru esame susituokę maždaug aštuonerius metus. Mes buvome laimingai susituokę, turėjome du vaikus - berniuką ir mergaitę. Prieš penkis mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitinka. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, beveik nebesirūpina manimi ar vaikais, kartais išeina ir net negrįžta namo maždaug tris-šešias dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet viskas nesėkmingai. Aš labai susirūpinau ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete radau svetainę, kurioje buvo pasiūlyta, kad DR WALE gali padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, aš maniau, kad turėčiau su juo susisiekti, kai susisiekiau su juo, pasakiau jam apie bėdas, su kuriomis susidūriau savo santuokoje, jis man pasakė, kad užburs man burtą. po kelių savaičių mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytas skriaudas ir pažadėjo daugiau to nedaryti. Nuo to laiko viskas grįžo į normalią būseną. Aš ir mano šeima vėl laimingai gyvename kartu. Viskas DR WALE dėka. Jei jums reikia burtų ratuko, galinčio užburti tikrai veikiantį burtą, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Tai jo „WhatsApp“/„Viber“: +2347054019402 arba el. Paštas: drwalespellhome@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti