2014 m. birželio 13 d., penktadienis

Autobusas "DABAR" :)

Keletą pastarųjų dienų praleidau Osle, ir vakar, važiuodama miesto maršrutiniu autobusu, gavau tokį linksmai įdomų priminimą apie tai, kad gyvenimas vyksta būtent toje akimirkoje, kurioje esame.

Kiekvienoje autobusų stotelėje Osle yra tikrai tiksliai veikianti informacinė lenta, kuri rodo, už kiek laiko kuris autobusas atvažiuos. Jeigu iki atvažiavimo lieka kažkiek minučių, šviečia užrašas, rodantis jų skaičių, tačiau kai ateina būtent tas momentas, kai autobusas jau turi atvažiuoti, užsidega užrašas "DABAR". Vakar autobusu važiavau beveik per visą miestą, gal apie valandą, ir kiekvienoje stotelėje mačiau tą patį užrašą: 31 (autobuso, kuriuo važiavau, numeris): DABAR. Kai tai perskaičiau kažkiek kartų, atsirado įdomus jausmas, lyg važiuočiau kažkokiu ypatingu DABAR autobusu, tarsi visiems kitiems laikas eitų, o mūsų autobusui - ne, mes per visą gana didelį miestą pervažiavome amžinajame dabar. :)  

Žinoma, tas autobusas nebuvo niekio ypatingas, tą patį galima patirti važiuojant bet kuriuo kitu autobusu, ir ne tik Osle - tiesiog dažnoje situacijoje tenka pačiam sau priminti, kad esu čia DABAR. Šitoje stotelėje, su šituo žmogum, su šituo dirbamu darbu, prie šitos pietų lėkštės, su šituo arbatos puodeliu, su šita emocija ar šitomis mintimis. Su visu tuo esu dabar. Esu. Dabar.  

2 komentarai:

  1. kaip tu cia gerai ir laiku butent man, butent dabar..:-)
    Zita

    AtsakytiPanaikinti
  2. Man labai patiko tas DABAR laikas, kai skaiciau apie DABAR autobusa. Aciu, Giedre :)
    Irina

    AtsakytiPanaikinti